Vítejte na stránkách firmy Brdková Libuše JIBA - PLAST.

Jiba-Plast - žena

Firma Jiba - Plast se zabývá výrobou a prodejem plastových bazénů, odpadních jímek i samonosných, dětských bazénků, vodoměrných šachet, šachet pro studniční vrty, kanalizačních šachet, septiků, nádrží na pitnou i dešťovou vodu, ale také spoustu dalších drobných výrobků, jako např. vály, štočky, prkénka na maso, poklopy, rošty, záchytné vany, máčecí vany, zahradnické lemy, koryta, truhlíky, květináče, reklamní tabule. Nabízíme též prodej materiálu PP a prodej bazénové chemie.

Naše firma vznikla v roce 1993. Výrobě z PP se věnujeme od roku 1996 a dnes máme již tisíce spokojených zákazníků. Naše výrobky jsou certifikované i potravinářské. Naše svářeče máme řádně proškolené a při sváření je vždy dodržován technologický postup, který zaručuje nejvyšší kvalitu výrobků. Zkušenosti které jsme za dlouholeté působení v tomto oboru nasbírali jsou nejlepší zárukou naší odvedené práce. Nejlepší referencí jsou vždy pro nás spokojení zákazníci.

Vždy se snažíme o co nejrychlejší splnění zakázky a uspokojení zákazníka. Termín dodání výrobku je vždy podle náročnosti a trvá maximálně 2 - 3 týdny od objednání. Předběžný termín dodání je vždy odsouhlasen zákazníkem.

Platbu je možné provést při převzetí hotově, nebo převodem na účet. Při platbě převodem požadujeme platbu předem.

Několik ukázek z naší práce.

Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast
Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast
Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast
Jiba-Plast Jiba-Plast Jiba-Plast

Od roku 2016 jsme se stali držiteli certifikátu "Ověřená firma"


Jiba-Plast - výroba jímek, bazénů, nádrží, šachet, septiků